Zaufali nam

Co o nas mówią

Opinie

Do dziś tych emocji nie opiszą żadne słowa. Nasza Ceremonia była przepięknym wydarzeniem, pełnym uniesień, uśmiechu i przede wszystkim miłości. Kamil sprawił, że tego dnia nie zapomnimy nigdy, a jego wspomnienie będzie cudowną częścią naszego życia. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie, każdą pomoc i pełen profesjonalizm, a wszystko to w super atmosferze. To był fantastycznie spersonalizowany ślub – w 110% idealny! Dziękujemy!
Karolina Karczewska
ślub humanistyczny
Serdecznie polecam, Mistrz ceremonii na najwyższym poziomie. Miałem okazję uczestniczyć z boku jako fotograf na ceremonii Pana Kamila i mogę zagwarantować pełną precyzję, skupienie na zadaniu. dodatkowo ceremonia zaplanowana w każdym najdrobniejszym calu oraz co najważniejsze w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. gdyby się dało dałbym 10/5 ale skala jest do 5 więc 5/5.
Lukasz Waclawski-Galek
Ceremonia
Kamil to absolutny mistrz, pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego 👌
Kasia S-ka
Ślub humanistyczny
Miałem okazję uczestniczyć w Ceremonii prowadzonej przez Kamila. Pełen profesjonalizm, przygotowanie na 100%. Polecam
Marek Grochalski
ceremonia
Jestem fotografem ślubnym i wiem jak wygląda większość cywilnych ślubów. Z reguły zawsze podobnie. kilka słów, 7 minut i do widzenia. Dlatego polecam Kamila który poprowadzi to nietuzinkowo i indywidualnie dla każdego klienta. A dzięki temu i materiał z ceremonii będzie wyjątkowy 🙂
Artur Mróz
Fotograf Ślubny