O nas

Poznajmy się

O nas

Cześć mam na imię Kamil

Od 2008 r. zajmuję się prowadzeniem różnego typu wydarzeń i imprez. Od 2022 r. prowadzę także śluby humanistyczne. Prowadzenie tego typu imprez jest nie tylko moją pasją, ale stało się również moim zawodem. Oferuję kompleksową obsługę rożnego typu wydarzeń, imprez czy eventów. Jestem prowadzącym i licencjonowanym spikerem piłki nożnej. W 2019 roku wyróżniony zostałem laureatem plebiscytu Orły Rozrywki, zajmując zaszczytne 1 miejsce.

Jestem człowiekiem pogodnym, towarzyskim i pełnym pomysłów. Wychodzę z założenia, że ogranicza nas jedynie wyobraźnia, a więc zadbam o to, by każde wydarzenie czy impreza były wyjątkowe. Mam ogromne poczucie humoru, duży dystans do siebie oraz lubię kontakt z ludźmi. Cechy te wykorzystuję w mojej pracy, co pozwala wypełnić każdą niezręczną ciszę zabawną ripostą.

Wrodzone gadulstwo pozwala mi zapewnić doskonałą atmosferę na wydarzeniach mniej lub bardziej formalnych. Potrafię rozbawić nawet najbardziej „sklejonych z krzesłem” gości.

W mojej pracy zawodowej nawiązałem współpracę z liderami na rynku (np. KGHM Polska Miedź, Orange, Puma, Electrolux, Blue Mountain Resort, Korona Karkonoszy i wiele innych). Miałem także przyjemność współtworzyć Bieg Zdobywców Góry Parkowej w Kamiennej Górze. Współpracowałem także z gwiazdami różnego formatu – z zespołem Perfect, Agnieszką Chylińską czy Video. Moim działaniom niemal zawsze towarzyszyły akcje charytatywne, w które od lat staram się wkładać całe serce.

Klika słów o mnie

Konferansjer

Jestem zarówno wodzirejem, jak i prezenterem na różnego typu imprezach (towarzyskich, kulturalnych, sportowych). Towarzyszy mi duże poczucie humoru, jestem człowiekiem otwartym, wesołym i pozytywnie nastawionym do życia, a także charyzmatycznym i pomysłowym. Prowadzone przeze mnie imprezy mają wyjątkowy klimat i charakter. Dbam o to, by uczestnicy dobrze się bawili i zapamiętali dane wydarzenie na długo.

Prezenter - dziennkiarz

Od wielu lat współpracuję z różnymi mediami, zarówno ogólnopolskimi, jak i lokalnymi (radio, telewizja, prasa).

Pasjonat

Kocham to, co robię. Prowadzenie różnego typu imprez jest moją pasją i sprawia mi ogromną satysfakcję. Dążę do tego, by uczestnicy dali się ponieść emocjom. Fantastycznie bawiąca się publiczność stanowi moją wizytówkę. Nieustannie rozwijam moje doświadczenie sceniczne i dążę do tego, by prowadzone przeze mnie imprezy były wyjątkowe.

Celebrant ślubny

Prowadzenie ślubów humanistycznych jest moją wielką pasją. Jestem opiekunem takiego wydarzenia i dbam o to, by wszystko przebiegało dokładnie tak, jak zaplanowali Państwo Młodzi. Wdrażam w życie wszystkie ich oczekiwania, a sama ceremonia ma symboliczny i wyjątkowy charakter. Prowadzane przez mnie wydarzenie może mieć zarówno romantyczny, jak i humorystyczny czy elegancki charakter. Ceremonia humanistyczna stanowi bowiem wyjątkowe Święto Miłości.

Moja oferta obejmuje kompleksowe prowadzenie:

pokazów, zawodów, targów, turniejów czy gal sportowych

wydarzeń kulturalnych, sportowych czy imprez plenerowych

ślubów i pogrzebów humanistycznych

imprez charytatywnych czy akcji promocyjnych

studniówek i półmetków

0
Lat doświadczenia
0 +
zadowolonych klientów
0 +
poprowadzonych imprez