Mistrz ceremonii

Mistrz ceremonii

Świętujcie tak jak sobie wymarzyliście

Oferuję kompleksową obsługę wszelkiego rodzaju imprez i eventów wraz z zapleczem technicznym. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i profesjonalnie. Dbam o nawet najdrobniejsze szczegóły, aby każde prowadzone przeze mnie wydarzenie na długo zapadło w pamięć wszystkim jego uczestnikom.

KONFERANSJER– Jestem doświadczonym prezenterem, wodzirejem i osobą, która przy mikrofonie czuje się jak ryba w wodzie. Towarzyszący mi humor tworzy świetną atmosferę, którą wyczuwa każdy widz.

PASJONAT – Prowadzenie eventów jest moją pasją, dzięki której stale rozwijam swoje umiejętności i poszerzam doświadczenie sceniczne. Moją wizytówką jest fantastycznie bawiąca się publiczność.

PREZENTER – DZIENNIKARZ -Współpracuje z mediami ogólnopolskimi jak i lokalnymi – radio, telewizja, prasa.

KOMPLEKSOWO POPROWADZĘ:

  • WYDARZENIA KULTURALNE, SPORTOWE ORAZ IMPREZY PLENEROWE DLA DUŻEJ PUBLICZNOŚCI
  • BANKIETY, EVENTY FIRMOWE, SPOTKANIA BIZNESOWE ORAZ PRZYJĘCIA
  • GALE SPORTOWE, POKAZY, TARGI, ZAWODY, TURNIEJE, AKCJE PROMOCYJNE ORAZ CHARYTATYWNE
  • STUDNIÓWKI, PÓŁMETKI

Co mnie wyróżnia

Profesjonalizm i bezpieczeństwo

Funkcjonuję w branży od wielu lat. Poprowadziłem setki różnego typu wydarzeń. Dbam o to, by impreza przebiegała zgodnie z określonym wcześniej planem, a uczestnicy spędzili czas dobrze się bawiąc. Kreuję świetną atmosferę i zapewniam wyśmienitą zabawę. Do każdego wydarzenia podchodzę indywidualnie. Profesjonalnie opracowuję plan imprezy i wdrażam w życie jego poszczególne elementy.

Działamy w branży od 2008 roku

Moje wieloletnie doświadczenie pozwala na poprowadzenie każdej imprezy niezależnie od jej charakteru i klimatu. Nie boję się nowych wyzwań. Prowadzone przeze mnie śluby humanistyczne są wyjątkowe i niepowtarzalne. Zadowolenie klientów stanowi najlepsze świadectwo dla mojej pracy. Zdobywane nieustannie doświadczenie stale wykorzystuję w prowadzeniu kolejnych imprez. Gwarantuję świetną zabawę i niezapomniane przeżycia.

Miła atmosfera

Wydarzenia rozrywkowe nie powinny być prowadzone w sztywnej atmosferze. Nawet na wytwornej gali czasem warto się uśmiechnąć.

Dlatego prowadzone przeze mnie wydarzenia  zawsze przeprowadzam w miłej i wesołej atmosferze. Prowadzenie eventów, praca z mikrofonem dla wspaniałych ludzi jest dla mnie autentyczną przyjemnością. Czuję się swobodnie i myślę, że pozytywne fluidy płynące z mojego wnętrza, jestem w stanie przenieść na wszystkich uczestników imprez.

Chcesz powieżyć swoje wydarzenie w bezpieczne ręce?

Napisz do mnie lub zadzwoń i umów się na niezobowiązującą rozmowę przy kawie, lub innym napoju. Możesz tylko i aż zyskać świetnie poprowadzone wydarzenie.