Ślub humanistyczny

Ślub humanistyczny jako Święto Miłości

Świętujcie tak jak sobie wymarzyliście

Śluby humanistyczne stanowią wyjątkowe wydarzenie, które kreują sami zainteresowani. Nie ma on żadnych ograniczeń. Stanowi celebrację Waszego uczucia. Może się on odbyć w dowolnym miejscu (np. w ogrodzie, nad jeziorem, w domu, na zamku itd.) oraz w dowolnym czasie (dowolny dzień tygodnia i o dowolnej porze dnia lub nocy). Można połączyć go ze ślubem kościelnym lub cywilnym, ale może być to wydarzenie zupełnie niezależne od oficjalnych uroczystości.

Śluby humanistyczne nie mają ograniczeń, ogranicza Was tylko wyobraźnia.

Śluby humanistyczne wyróżnia fakt, że nie podlegają one żadnym powszechnie przyjętym schematom. Mogą mieć dowolny charakter i swój wyjątkowy klimat. Celebruje się je w indywidualny sposób – dokładnie taki, o jakim marzycie. Ślub humanistyczny może być zawarty zarówno w Polce, jak i w dowolnym miejscu na świecie

Jak wygląda uroczystość?

Atmosfera ślubu humanistycznego

Ślub humanistyczny nie podlega żadnym formalnym rygorom. Może mieć dokładnie taki charakter i przebieg, o jakim marzycie. Na początku wspólnie stworzymy jego plan. Zawrzemy w nim wszystkie ważne dla Was elementy. Następnie poprowadzę Waszą imprezę dokładnie tak, jak zaplanowaliśmy. Zadbam o wszystkie szczegóły i nadam wydarzeniu niepowtarzalny charakter. W sposób wyjątkowy opowiem historię Waszej miłości (o początkach Waszego uczucie, zabawnych historiach, które się z Wami wiążą czy doświadczeniach, które Was połączyły). Nada to ceremonii osobistego i niepowtarzalnego charakteru.

Dla kogo ślub humanistyczny?

  • dla każdego, kto chce, by jego ślub miał niepowtarzalny charakter,

  • może stanowić uzupełnienie ślubu kościelnego lub cywilnego albo się z nimi przenikać,

  • dla par LGBT, które nie mogą oficjalnie w Polsce zawrzeć związku małżeńskiego, ale mają prawo świętować swoją miłość,

  • dla par mieszanych narodowo, które zawarły związki małżeńskie poza granicami Polski. Prowadzimy imprezy także w językach obcych, co pozwoli celebrować ślub nie tylko polskojęzycznym gościom,

  • dla osób chcących odnowić przysięgę małżeńską,

  • dla par wielokulturowych i wieloreligijnych, które podczas ceremonii chcą uniknąć odniesień do jakikolwiek religii czy akcentów religijnych.

Co mnie wyróżnia

Profesjonalizm i bezpieczeństwo

Funkcjonuję w branży od wielu lat. Poprowadziłem setki różnego typu wydarzeń. Dbam o to, by impreza przebiegała zgodnie z określonym wcześniej planem, a uczestnicy spędzili czas dobrze się bawiąc. Kreuję świetną atmosferę i zapewniam wyśmienitą zabawę. Do każdego wydarzenia podchodzę indywidualnie. Profesjonalnie opracowuję plan imprezy i wdrażam w życie jego poszczególne elementy.

Działamy w branży od 2008 roku

Moje wieloletnie doświadczenie pozwala na poprowadzenie każdej imprezy niezależnie od jej charakteru i klimatu. Nie boję się nowych wyzwań. Prowadzone przeze mnie śluby humanistyczne są wyjątkowe i niepowtarzalne. Zadowolenie klientów stanowi najlepsze świadectwo dla mojej pracy. Zdobywane nieustannie doświadczenie stale wykorzystuję w prowadzeniu kolejnych imprez. Gwarantuję świetną zabawę i niezapomniane przeżycia.

Atmosfera ślubu humanistycznego

Śluby humanistyczne mają niepowtarzalny i symboliczny charakter. Pełne są wzruszeń, pojawiają się w nich elementy romantyczne, ale i humorystyczne. Stanowią święto uczucia, jakim jest miłość. Pełne są emocji, radości i wzruszeń. Dbam o wyjątkowa atmosferę podczas ceremonii, aby wydarzenie zapadało w pamięć zarówno Parze młodej, jak i gościom.

Chcesz mieć wspaniałą uroczystość?

Napisz do mnie lub zadzwoń i umów się na niezobowiązującą rozmowę przy kawie lub innym napoju. Możesz tylko i aż zyskać piękną uroczystość.